آیا کلینیک جدید کامل خدمات والمارت آینده بهداشت جامعه است؟

LaTaunya Smith ، یک میزبان مراقبت ، با سایر کارمندان در لابی کلینیک جدید بهداشت والماارت در دالاس ، جورجیا. تصویر از طریق والمارت

مت لاو ، مدیر پروژه برای یک شرکت فی سفارشی ، در دالاس جورجیا زندگی می کند ، کمتر از یک مایل از والمارت Supercenter جایی که او بیشتر خریدهای مواد غذایی خود را انجام می دهد.

هنگامی که فروشگاه 2 هفته پیش یک کلینیک جدید بهداشتی افتتاح کرد ، مشتاق بررسی آن بود.

لاو ، توضیح داد: "من هنوز از خدمات پزشکی استفاده نکرده ام ، اما با آنها صحبت کرده ام ، و من قطعاً طرفدار ساختار قیمت گذاری مقدم هستم."

وی به Healthline گفت: "بنابراین راهی كه من آن را فهمیدم ، اگر من به دنبال داشتن آزمایشگاه از طریق بدن هستم ، آنها قبل از شروع هزینه امتحان و هزینه آزمایشگاه ، به من خواهند گفت."

لوو فکر می کند این کلینیک چیز خوبی برای مصرف کنندگان خواهد بود.

وی گفت: "این یک جایگزین در بازار آزاد برای آشفتگی سیستم بهداشت و درمان ما شده است." "منظور من این است که آخرین باری که در بیمارستان یا مطب پزشک بودید فکر کنید. آیا می دانید قبل از توافق برای معالجه چه چیزهایی هزینه می شود؟ "

او همچنین فکر می کند که این مسئله برای والمارت خوب خواهد بود.

وی گفت: "زیرا اکنون که اینگونه ایستاده است ،" آمازون نمی تواند با آن رقابت کند. "

آیا لاو قصد دارد از درمانگاه برای مراقبت های بهداشتی خود استفاده کند؟

وی گفت: "بله ، ما از آن استفاده خواهیم کرد."

رسانه برتر ایرانیان ، ,  ,والمارت ,کلینیک ,یک ,وی ,  وی ,کلینیک جدید ,وی گفت ,می کند ,بود   ,آینده بهداشت جامعه ,والمارت آینده بهداشت ,خدمات والمارت آینده ,کامل خدمات والمارتمنبع

درمان جراجی زانو ( اخبار )

درمان ضعف کبد به روش های مختلف

در طول روز چند بار باید دستشویی رفت ؟

هندوانه ابوجهل و خواص آن

روغن سیاهدانه اصل

قهوه سبز و خواص آن

آیا ازمایش DNA واقعیت دارد ؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کافه ترفند عروسک روسی کوردیش موزیک.مرجع جدیدترین اهنگ های کورد زبان بهترین خدمات نماشویی دهکده ام دی اف تک ستاره ارزانی سی اف جی دی ال | تخصصی کانتر استریک اخبار روستای برگه|barge news آهنگ و موسیقی